Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 
  Konkurs marfish – ZŁÓW I WYPUŚĆ 2009


 Regulamin konkursu

 

- Konkurs jest ogłoszony w celu popularyzacji wypuszczania złowionych ryb.

- W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i filmy pokazujące wypuszczanie złowionych ryb, lub taką ich prezentacje, z której wynika jednoznacznie, że ryba została wypuszczona ( zdjęcia ryb na macie ).

- W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i filmy nadesłane na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 października 2009 roku.

- Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 11 listopada 2009 roku.

- Nagrodą w konkursie jest puchar z wygrawerowaną tabliczką o treści: Główna nagroda w Konkursie marfish ZŁÓW I WYPUŚĆ 2009 dla imię i nazwisko. Zwycięskie zdjęcie ponadto znajdować się będzie na pierwszej stronie przez cały rok.

- Nie wykluczone są też inne nagrody rzeczowe.

- O tym które zdjęcie lub film jest najlepsze zdecyduje specjalnie powołana komisja, która będzie brała pod uwagę głosy użytkowników oddane na nadesłane materiały. Zasady głosowania zostaną ogłoszone 16 października 2009 roku.

- Nadesłanie zdjęć i filmów na podany powyżej adres jest jednocześnie oświadczeniem, iż zgłaszający jest ich właścicielem i wyraża zgodę na ich publikację na tym portalu w galerii i w artykułach.

- Nagrody zostaną wysłane pocztą lub wręczone osobiście w terminie do 20 listopada 2009 roku.

Nagrodą dla sponsorów jest umieszczenie ich reklamy na stronie głównej portalu. Reklama będzie wyświetlana przez jeden rok np. od 15 listopada 2009 do 14 listopada 2010 roku. W sprawie konkursu proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zastrzegam sobie prawa autorskie do nazwy : Konkurs fotograficzny ZŁÓW I WYPUŚĆ