Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zwycięzcą tegorocznej (drugiej) edycji konkursu fotograficznego ZŁÓW i WYPUŚĆ 2010 został kolega Tomasz Lisik z Krakowa.

Oto zwycięskie zdjęcie,  kolegi Tomka :

 

Tomku gratuluję świetnego pomysłu i wygranej w konkursie. To zdjęcie nie ma sobie równych!Zdjęcie trzymanego nad grążelami karpia autorstwa Tomasza Lisika z Krakowa wygrało w kategorii najlepsze zdjęcie

 

 

 

Film " Boleń Spinning Wisła No Kill autorstwa Romana Kaszlikowskiego wygrał w kategorii film


<br.><br.><br.><br.>

 

 

Drugie miejsce w kategorii zdjęcie zajął Roman Ganowski:

 

alt

 

 

Trzecie miejsce przypadlo w udziale Pawłowi Kobyłeckiemu:

 

fariod

 

 

W kategorii film drugie miejsce zajął: "CATCH & RELEASE -KARP,AMUR"autorami filmu są Janusz i Dominik Trzmielewscy

Na trzecim miejscu uplasował się film: "ZŁÓW I WYPUŚĆ" Romana Ganowskiego z rzeki Guadiaro w Hiszpanii  

 

Zwycięzca całego konkursu Tomasz Lisik z Krakowa otrzymuje oprócz pamiątkowej statuetki kołowrotek Vortex firmy Robinson. Natomiast autor filmu " Boleń Spinning Wisła No Kill" Roman Kaszlikowski otrzymuje oprócz pamiątkowej statuetki także książkę Janusza Nyka " Troć wędrowna".

Nagrody postaram się wysłać jak najszybciej, myślę że dotrą one do zwycięzców jeszcze w listopadzie. Proszę jednak wybaczyć jeśli nastąpi mały poślizg...

Ogłaszając konkurs w marcu br. przewidziałem tylko dwie nagrody rzeczowe. Dziś z przyjemnością mogę do tych nagród dodać od siebie coś jeszcze. Dodatkowymi pozaregulaminowymi nagrodami w konkursie są bony rabatowe w wysokości 10 % na zakupy w sklepie marfish.pl dla wszystkich osób wymienionych w tym artykule. Bony można wykorzystać na dowolne zakupy w dowolnym terminie. Każda osoba, która otrzymała bon zostanie mailowo poinformowana o tym fakcie i otrzyma swój kod rabatu, który będzie mogła wpisać w odpowiednie miejsce składając zamówienie w sklepie. Bony są dodatkowym gratisem, do wykorzystania wedle własnej woli. 

Bardzo dziękuję członkom jury konkursowego: Karolinie, Jackowi, Marcinowi i Sebastianowi za poświęcenie swojego czasu i oddanie głosów. Głosowanie nie było łatwe gdyż trzeba było ustalić kolejność wszystkich zdjęć i filmów na liście. Wszyscy członkowie jury wywiązali się z zadania w terminie za co wielkie dla nich brawa. Dzięki ich pracy możliwe było rozstrzygnięcie tego konkursu za co jestem im bardzo wdzięczny.

Podsumowując drugą edycję konkursu muszę przyznać, że cieszyła się ona dużo większą popularnością niż edycja ubiegłoroczna. Miało to swe odbicie szczególnie w ilości nadesłanych zdjęć, których przysłaliście naprawdę dużo. Nieco gorzej było z filmami, co jest zrozumiałe. Kilka zdjęć i filmów przysłanych na konkurs nie spełniło wymogów regulaminowych i z przykrością musiałem autorom tych prac odmówić dodania ich do konkursu. Pozostałe zdjęcia i filmy możecie oglądać w sekcji ZŁÓW I WYPUŚĆ. Z całą pewnością znajdą one też miejsce w galerii zdjęć, która zostanie utworzona niebawem na portalu marfish.pl. Spróbuję też namówić inne portale do pokazania tych zdjęć, to jednak zależy od administratorów tych portali.

Zdjęcia i filmy biorące udział w konkursie jak widać są piękne i przedstawiają rzecz naprawdę cenną - naszą świadomość i potrzebę ochrony otaczającej nas przyrody. Ich ilość dowodzi, że metoda ZŁÓW I WYPUŚĆ zyskuje coraz więcej zwolenników wśród wędkarskiej braci, co bardzo cieszy.

Z całą pewnością swą popularność konkurs zawdzięcza patronom medialnym, którzy zgodzili się umieść informację o konkursie na stronach swoich serwisów internetowych. Poniżej znajdują się aktywne banerki tych portali.  

Wszystkim patronom medialnym konkursu bardzo dziękuję, za umieszczenie informacji o konkursie na swoich stronach

Administratorom wędkarskich portali, którzy pomogli w rozpropagowaniu konkursu bardzo za tę pomoc dziękuję i liczę na dalszą współpracę. Przypominam, że zobowiązałem się do umieszczenia na marfish.pl dowolnego tekstu reklamującego portal patrona medialnego. Jak do tej pory tylko jeden ze sponsorów medialnych z tego skorzystał...

 

Na koniec jeszcze raz wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za nadesłane prace.

Zwycięzcom gratuluję wygranej.

Serdecznie pozdrawiam Karolinę, Jacka, Marcina i Sebastiana.

 

Co dalej z konkursem?

Wszystko na to wskazuje, że doczekamy się trzeciej edycji konkursu. Nie wykluczone, że będzie ona miała inny niż dotychczasowe charakter i szerszy zasięg. Na przeszkodzie co prawda stoi kilka spraw ale myślę, że uda się je rozwiązać i trzecia edycja konkursu dojdzie do skutku. Z pewnością zmobilizowałyby mnie do organizacji trzeciej edycji Wasze głosy w ankiecie, którą znajdziecie na pierwszej stronie serwisu. Zapraszam do wzięcia w niej udziału.

Marek Malman

 

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem