Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Hasło konkursu:

"CO NAJMNIEJ JEDNA RYBA WYPUSZCZONA ZA KAŻDYM RAZEM"

Sponsor konkursu:    Jako właściciel portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda mam zaszczyt ogłosić wyniki III Edycji Konkursu Fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011. Zanim, to zrobię chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzieli udział w tym konkursie jak również tym, którzy ten konkurs wsparli czyli fundatorom nagród, patronom medialnym i ludziom, którzy konkurs wsparli swoją działalnością.
W pierwszej kolejności dziękuję formie JAXON Andrzej Podeszwa, króra ufundowała tak wspaniałe nagrody. Szczególne podziekowania należą się Panu Witoldowi Dykcikowi przedstawicielowi firmy JAXON, który tę firmę w tym konkursie reprezentował.
Nie mniejsze podziękowania kieruję także do Pana Przemysława Mroczka redaktora naczelnego KARP MAXA, za objęcie konkursu patronatem medialnym oraz reklamowanie go wśród swoich czytelników. 
Główny patron medialny:
 
 
 
 
Dziękuję także Marcinowi Trzeciakowi za stworzenie baneru reklamowego III Edycji Konkursu oraz pomoc w jego organizacji.
Ponadto bardzo dziękuję Jackowi Kokotowi za dużą aktywność w reklamowaniu konkursu na różnych portalach internetowych.
Główna nagrodę dla zwycięzcy konkursu ufundowałem osobiście.
 
O zwycięstwie w III Edycji Konkursu decydowali użytkownicy portalu Marfish.pl wędkarstwo i przygoda w głosowaniu. Wyniki głosowania uznaję za ostateczne i wiążące. Nagrody, o których mowa w tym artykule jeszcze w listopadzie trafią do zwycięzców. Z przyjemnością je do nich wyślę. Ponadto laureat konkursu w terminie późniejszym otrzyma jeszcze miłą niespodzianką :). Ze zwycięzcami konkursu wkrótce się skontaktuję drogą mailową.
Ponieważ o wynikach konkursu nie decydowałem, nie będzie więc z mojej strony taktowne omawianie tych wyników. Czuję się jednak zobowiązany do podsumowania tego konkursu. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wzięło w nim udział tak dużo osób, zgłoszono aż 123 zdjęcia i 15 filmów pokazujących wypuszczanie złowionych ryb, co świadczy o tym, że zasada złów i wypuść staje się coraz bliższa sercom wielu ludzi związanych z wędkarstwem. To jakże piękne i jedynie słuszne zakończenie holu ryby - jej powrót do wody - jest coraz częstszym zjawiskiem obserwowanym na naszych łowiskach. Co ciekawe wolność odzyskują już nie tylko karpie ale także szczupaki, sumy, pstrągi, sandacze a nawet karasie. Zdaję sobie sprawę z tego, że dzieje się tak nie dla tego, że wymyśliłem ten konkurs ale dlatego, że coraz więcej wedkarzy zaczyna doceniać piękno otaczającej nas przyrody i dbać o nią. Konkurs ten ma w tym jedak swój mały udział. Jak może o przyrodę zadbać wedkarz? Wlaśnie tak jak pokazano na zdjęciach i filmach zgłoszonych do tego konkursu. Wszystkie nadesłane zdjęcia i filmy zasługują na nagrodę główną, konkurs ma jednak to do siebie, że zwycięzca jest jeden. 
 
Gratuluję zwycięzcom i zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w IV edycji konkursu ZŁÓW I WYPUŚĆ 2012, która będzie zorganizowana nieco inaczej, na bazie tych doświadczeń jakie zdobyłem, organizując trzy pierwsze edycje tego konkursu. Oficjalnie IV edycja konkursu zostanie ogłoszona na początku 2012 roku. Jadąc w styczniu na trocie i pstrągi, łowiąc jeszcze tej jesieni szczupaki, okonie i sandacze nie zapomnijcie wziąć ze sobą kamery lub aparatu.
 
 
Oficjalnie ogłaszam, że zwycięzcą III Edycji Konkursu fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ jest:
 
 
Adam Klimkowski autor filmu: "Catch & Release"
 
 
 
W KATEGORII ZDJĘCIE KOLEJNOŚĆ JEST NASTĘPUJĄCA:
 
Miejsce 1 Kamil Lukasczyk autor zdjęcia " Płyń daleko, oby żaden kłusol cię nie dopadł"
 
1pstrag
 
 
Miejsce 2 Magdalena Wasielewska autorka zdjęcia " Wróć ze swoim starszym bratem"
 
 
2karp
 
 
Miejsce 3 Marcin Momot autor zdjęcia: "Król Odry powraca do swego królestwa"
 
 
 
 
W KATEGORII FILM KOLEJNOŚĆ JEST NSTĘPUJĄCA:
 
Miejsce 1 Adam Klimkowski auror filmu: "Catch & Release"
 
 
 
 
Miejsce 2 Marek Wiśniewski autor filmu: " ZŁÓW I WYPUŚĆ - rekordowy sazan odzyskuje wolność"
 
 
 
 
Miejsce 3 Damian Kocia autor filmu: " Powrót bandyty"
 
 
Marek Malman

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem