Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 „Karp Max" jest pierwszym w Polsce specjalistycznym czasopismem poświęconym wędkarstwu karpiowemu. Wydawany jest co kwartał w objętości 108 stron, na kredowym papierze, z lakierowaną okładką. Wydawcą czasopisma jest Centrum Promocji Wędkarstwa Karpiowego w Koszalinie, gdzie też mieści się siedziba redakcji.

Pierwszy numer „Karp Maxa" ukazał się w kwietniu 2003 r. i od tego czasu ukazuje się regularnie na początku każdego kwartału roku: w styczniu, kwietniu, lipcu i październiku.Założycielem czasopisma i jego redaktorem naczelnym jest Przemysław Mroczek, propagator wędkarstwa karpiowego, autor książek wędkarskich i karpiowych filmów DVD, od wielu lat stały współpracownik największego polskiego magazynu dla wędkarzy „Wiadomości Wędkarskich", w którym redaguje strony karpiowe.

Dla „Karp Maxa" piszą najbardziej znani polscy i zagraniczni karpiarze, m.in. Tomasz Nuckowski, Zbigniew Hukałowicz, Tomasz Wasilewski, Paweł Szewc, Ryszard Jarmułowicz, Libor Chrobok, Steve Briggs, Simon Crow i Jocelyn Dupre. Nasze czasopismo współpracuje z kilkoma podobnymi europejskimi wydawnictwami, m.in. „Carp-Talk" w Wielkiej Brytanii, „Media Carpe" we Francji, „VBK" w Belgii.

 

„Karp Max" jest organizatorem szeregu zawodów karpiowych: Rozpoczęcia Sezonu z Karp Maxem, Srebrnego Haka, Eliminacji do World Carp Classic, a także oficjalnym przedstawicielem na Polskę organizatorów największych na świecie zawodów karpiowych World Carp Classic.

Dystrybucja „Karp Maxa" jest prowadzona w punktach sprzedaży „Ruchu" , „Kolportera", w Salonach Empiku, Inmedia i w około 30 sklepach wędkarskich, a także w bezpośredniej prenumeracie.

Pod koniec lutego 2010 r. „Karp Max" uruchomił nowoczesny portal społecznościowy skierowany do łowców karpi, pod adresem www.karpmax.pl. Składa się on z dwóch części. Informacyjnej, w której znajdują się min.: sprawdzone, codzienne wiadomości ze świata karpiowego, opisy najnowszego sprzętu, informacje o zawodach i łowiskach, porady dla początkujących. Druga część, społecznościowa posiada wiele użytecznych funkcji. Każdy może założyć swój profil i poznać nowych znajomych, planować wspólne zasiadki, umieszczać filmy i zdjęcia. Każdy zalogowany użytkownik może prowadzić dyskusje na forum i brać udział w konkursach.

 

 

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem