Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z przyjemnością prezentuję nagrodę główną w Konkursie fotograficznym ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 rozgrywanym pod hasłem "Co najmniej jedna ryba wypuszczona za każdym razem"

W konkursie mamy wiele wspaniałych nagród ufundowanych przez firmę JAXON za co jeszcze raz dziękuję Panu Andrzejowi Podeszwie oraz Panu Witoldowi Dykcikowi. 

Ogłaszając III edycję konkursu zadeklarowałem jako wydawca Portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda, że na nagrody przeznaczę z wlasnych środków kwotę 500 zł. Dziś pragnę poinformować wszystkich biorących udział w konkursie jak i tych, którzy mają zamiar w nim udział wziąć, iż wywiązuję się z obietnicy i funduję nagrodę główną o wartości 350 zł. Pozostałą zaś kwotę 150 zł przeznaczę na drobne upominki dla uczestników w postaci dyplomów pamiątkowych i pucharów.

Zdjęcia i filmy proszę przesyłać na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Nagrodą główną w konkursie są dwie wędki karpiowe

XENON CARP 3,9 m, 3,5 LBS

Obie wędki otrzymuje zwycięzca konkursu !

 

Producent wędki tak ją opisuje:

Wytrzymała seria wędzisk skonstruowana w oparciu o technologię HP-Core. Hiper mocny rdzeń z tkaniny węglowej i zastosowanie grafitu nośnego IM8 o sztywności 36 mln PSI, gwarantuje zapas mocy w każdych warunkach. Zabezpieczenie przed uszkodzeniem jest wbudowane w wewnętrzną strukturę blanku, co daje pewność w trakcie siłowego holu. Ważnym elementem technologii wytwarzania jest zastosowanie systemu GTR- wzmocnień międzywarstwowych w postaci nawojów taśmy grafitowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Powoduje to utrzymanie niewielkiej masy i widocznie podnosi odporność na uszkodzenie. Niewielki przyrost udziału żywicy epoksydowej, korzystnie wpływa na właściwości mechaniczne, zapewniając doskonałe parametry rzutowe i odpowiednio dobraną przez testerów akcję. Warto wspomnieć, że produkt ten zyskał sobie przychylną opinię ekspertów i stał się hitem rynkowym ubiegłego sezonu. Xenon Hp-Core jest synonimem super mocnych i super trwałych wędzisk grafitowych oferowanych po bardzo atrakcyjnej cenie. Xenon Carp

W zależności od dystansu, na jakim łowimy karpie możemy dobrać odpowiedni model wędziska.

Największym zasięgiem charakteryzują się oczywiście najmocniejsze modele, natomiast pozostałe są przeznaczone do mniej wymagających warunków.

Bardzo dobra dynamika pozwala na stosowanie ciężkich zestawów co w połączeniu z dużą mocą daje możliwość zarzucenia zestawu na dużą odległość.

Moc wędziska pozwala na szybki hol kilkunastokilowych karpi, a ugięcie na całej długości gwarantuje pełną amortyzację każdego odejścia silnej ryby.

Karpiówki Xenon były testowane również na sumach jako gruntówki.

Jest to typowe wędzisko na duże i silne ryby jak duże karpie, amury czy sumy.

- Nazwa: Xenon Carp

- Firma: Robinson

- Długość: 3,9 m

- Ciężar rzutowy : 3,5 lbs.

- Długość transportowa: 137 cm.

- Ilość elementów: 3


Podział pozostałych nagród ufundowanych przez firmę JAXON

 


1) J. Perseus ultra spin 2,85 40 g szt. 1 - Dla zwycięzcy w kategorii NAJLEPSZE ZDJĘCIE

SPINNINGI PERSEUS ULTRA SPIN Unikatowe spinningi z zastosowaniem przeciwwagi – systemu metalowych pierścieni w dolnej części rękojeści. Możliwość korekty akcji wędziska przez dobór odpowiedniej liczby pierścieni – od 1 do 5. Zmniejszenie liczby pierścieni powoduje przesunięcie środka ciężkości w górę blanku.

 

 

2) Kołowrotek Jaxon VX Macine 100 szt. 1 - Dla zwycięzcy w kategorii NAJLEPSZT FILM

 

VX MACHINE Kolejny kołowrotek ekstraklasy Jaxona. Niezawodny 9-łożyskowy mechanizm z wykorzystaniem łożyska oporowego OWC. Korpus z duraluminium, metalowa korbka CNC, kabłąk duralowy, precyzyjny hamulec. Nowatorska koncepcja projektowania, oparta na zmianie standardowych proporcji korpusu i rotora. Relatywnie większa średnica rotora, szpuli i kabłąka pozwala na uzyskanie idealnej linii nawoju żyłki i w znaczący sposób ogranicza tendencję żyłki do skręcania się. W komplecie szpulka zapasowa.

 

 

 

 

3) Kołowrotek Jaxon Impress RD 300 Match szt 1 - Za drugie miejsce w kategorii NAJLEPSZE ZDJĘCIE

 

JAXON IMPRESS FD, RD Idealnie spasowane, luksusowe kołowrotki ze stałą szpulą. Solidny mechanizm, system 8 łożysk, w tym łożysko oporowe OWC. Metalowa korbka z wyprofilowanym, ergonomicznym uchwytem. Match z płytką szpulą do bardzo cienkich żyłek.

 

 

 

 

 

4) Żyłka Jaxon Satori Premium 0,25 1 opakowanie - 6 x 125 m - za drugie miejsce w kategorii NAJLEPSZY FILM

 

JAXON SATORI PREMIUM Dla wytrawnych spinningistów, polecamy również do różnych metod wędkarstwa spławikowego. Kolor clear – przezroczysty, praktycznie niewidzialny w wodnej toni. Miękka żyłka, dobrze układająca się przy rzucie.

 

 

 

5) Czapka wędkarska Jaxon z daszkiem szt. 3 - za trzecie miejsce w obu kategoriach po jednej czapce a trzecia czapka dla zwycięzcy konkursu.

 

 

 

6)  Koszulka Jaxon 25 lat czarna XL szt 2 ( brak zdjęcia) - po jednej koszulce za trzecie miejsca w obu kategoriach.

 

Uprzejmie informuję, że nadal można zgłaszać filmy i zdjęcia do konkursu. Można jeszcze zostać sponsorem tego konkursu. Chętnych zapraszam do kontaktu.

 

Organizator konkursu, wydawca portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda

Marek Malman

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem