Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Wykaz nagród w III edycji konkursu fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 ufundowanych przez firmę JAXON Andrzej Podeszwa.

 Jest mi niezmiernie miło jako twórcy tego konkursu, że jego popularność z roku na rok rośnie. Za nami są już rozstrzygnięte dwie pierwsze, a w tym roku trwa już trzecia edycja tego konkursu. Już po licznie nadesłanych zdjęciach i filmach widać że konkurs spodobał się wędkarzom i coraz chętniej w nim uczestniczą. Tę popularność zauważają nie tylko wędkarze ale także wydawcy portali internetowych, którzy obejmują patronat nad konkursem oraz pierwszy ( oby nie ostatni ) producent sprzętu wędkarskiego. 

Poniżej przedstawiam nagrody jakie ufundowała laureatom III edycji konkursu fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2011 firma JAXON Andrzej Podeszwa.

Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Wędkarzy proszę o przesyłanie zdjęć, wydawców portali namawiam do podania informacji o konkursie a producentów i dystrybutorów sprzętu upraszam o jeszcze więcej nagród.

Przypominam także o mojej deklaracji przeznaczenia w tym roku kwoty 500 zł na nagrodę w konkursie. O tym co to będzie za nagroda poinformuję już niebawem.

Nagrody od Jaxona:

1) J. Perseus ultra spin 2,85 40 g szt. 1

SPINNINGI PERSEUS ULTRA SPIN Unikatowe spinningi z zastosowaniem przeciwwagi – systemu metalowych pierścieni w dolnej części rękojeści. Możliwość korekty akcji wędziska przez dobór odpowiedniej liczby pierścieni – od 1 do 5. Zmniejszenie liczby pierścieni powoduje przesunięcie środka ciężkości w górę blanku.

 

 

2) Kołowrotek Jaxon VX Macine 100 szt. 1

 

VX MACHINE Kolejny kołowrotek ekstraklasy Jaxona. Niezawodny 9-łożyskowy mechanizm z wykorzystaniem łożyska oporowego OWC. Korpus z duraluminium, metalowa korbka CNC, kabłąk duralowy, precyzyjny hamulec. Nowatorska koncepcja projektowania, oparta na zmianie standardowych proporcji korpusu i rotora. Relatywnie większa średnica rotora, szpuli i kabłąka pozwala na uzyskanie idealnej linii nawoju żyłki i w znaczący sposób ogranicza tendencję żyłki do skręcania się. W komplecie szpulka zapasowa.

 

 

 

 

3) Kołowrotek Jaxon Impress RD 300 Match szt 1

 

JAXON IMPRESS FD, RD Idealnie spasowane, luksusowe kołowrotki ze stałą szpulą. Solidny mechanizm, system 8 łożysk, w tym łożysko oporowe OWC. Metalowa korbka z wyprofilowanym, ergonomicznym uchwytem. Match z płytką szpulą do bardzo cienkich żyłek.

 

 

 

 

 

4) Żyłka Jaxon Satori Premium 0,25 1 opakowanie - 6 x 125 m

 

JAXON SATORI PREMIUM Dla wytrawnych spinningistów, polecamy również do różnych metod wędkarstwa spławikowego. Kolor clear – przezroczysty, praktycznie niewidzialny w wodnej toni. Miękka żyłka, dobrze układająca się przy rzucie.

 

 

 

5) Czapka wędkarska Jaxon z daszkiem szt. 3

 

 

 

6)  Koszulka Jaxon 25 lat czarna XL szt 2 ( brak zdjęcia)

 

Poniżej skan specyfikacji towarowej:

 

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem