Facebook G YT Twitter

UWAGA!

Strona nie przechowuje żadnych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem autorów i bohaterów artykułów.

Administrator

Marek Malman 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ziw 2012Dokonałem zapowiadanych zmian w regulaminie IV edycji Konkursu Fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2012. Zmianom  uległy te punkty regulaminu, które dotyczyły nagród w konkursie  Korekta regulaminu jest na korzyść uczestników, więc nikt nie powinien czuć się obrażony.

Na tym etapie organizacji konkursu zwracam się już z prośbą do wszystkich Administratorów portali internetowych o pomoc w rozreklamowaniu konkursu. Każdy patron medialny i każdy sponsor konkursu mogą liczyć na reklamę na portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda. Szczegóły do ustalenia drogą mailową.

Ta edycja konkursu organizowana jest pod hasłem :  "Nasze trofea żyją nadal" Czekam w dalszym ciągu na ostateczną deklarację ze strony firmy MGA Poland MUSZAKRZ, która to firma www.muszkarstwo.pl , ma być fundatorem nagród w nowej wyodrębnionej kategorii konkursu - WĘDKARSTWO MUCHOWE. Myślę, że sprawa rozstrzygnie się dopiero po okresie urlopowym.

Mam ponadto dobrą wiadomość dla wszystkich uczestników konkursu, otóż trwają rozmowy z kolejnym sponsorem tej edycji konkursu i rozmowy te są na dobrej drodze, tak więc pula nagród najprawdopodobniej się powiększy.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, dokładam wielu starań aby pula nagród w IV edycji konkursu była pokaźna. Wszystko wskazuje na to, że mi się uda.

Zwracam się więc do wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie o przysyłanie zgłoszeń. Wszystkie dotychczas zgłoszone filmy i zdjęcia będą opublikowane od 4 sierpnia br.

Regulamin konkursu>>>

Pula nagród>>>

Jury>>>

Najnowsze Posty na forum

Forum wyłączone

Logowanie

Wsparcie

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest przydatne, możesz go dobrowolnie wesprzeć.

Zrzutka

Kto jest On Line

Odwiedza nas 233 gości oraz 0 użytkowników.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem