Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ziw 2012Dokonałem zapowiadanych zmian w regulaminie IV edycji Konkursu Fotograficznego ZŁÓW I WYPUŚĆ 2012. Zmianom  uległy te punkty regulaminu, które dotyczyły nagród w konkursie  Korekta regulaminu jest na korzyść uczestników, więc nikt nie powinien czuć się obrażony.

Na tym etapie organizacji konkursu zwracam się już z prośbą do wszystkich Administratorów portali internetowych o pomoc w rozreklamowaniu konkursu. Każdy patron medialny i każdy sponsor konkursu mogą liczyć na reklamę na portalu Marfish.pl - wędkarstwo i przygoda. Szczegóły do ustalenia drogą mailową.

Ta edycja konkursu organizowana jest pod hasłem :  "Nasze trofea żyją nadal" Czekam w dalszym ciągu na ostateczną deklarację ze strony firmy MGA Poland MUSZAKRZ, która to firma www.muszkarstwo.pl , ma być fundatorem nagród w nowej wyodrębnionej kategorii konkursu - WĘDKARSTWO MUCHOWE. Myślę, że sprawa rozstrzygnie się dopiero po okresie urlopowym.

Mam ponadto dobrą wiadomość dla wszystkich uczestników konkursu, otóż trwają rozmowy z kolejnym sponsorem tej edycji konkursu i rozmowy te są na dobrej drodze, tak więc pula nagród najprawdopodobniej się powiększy.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, dokładam wielu starań aby pula nagród w IV edycji konkursu była pokaźna. Wszystko wskazuje na to, że mi się uda.

Zwracam się więc do wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie o przysyłanie zgłoszeń. Wszystkie dotychczas zgłoszone filmy i zdjęcia będą opublikowane od 4 sierpnia br.

Regulamin konkursu>>>

Pula nagród>>>

Jury>>>